Klinicky farmakológ

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu novej generácie

Nemocnicu otvárame v roku 2023, pričom nábeh poskytovanej zdravotnej starostlivosti bude postupný. Modernú nemocnicu netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a je nositeľom pozitívnej zmeny v zdravotníctve.

V nemocnici sa budeme venovať 6 medicínskym programom, ktoré zastrešujú približne 30 medicínskych špecializácií.

Postupne vyberáme do nášho tímu budúcich kolegov. Ak máte záujem pripojiť sa do tímu nemocnice novej generácie Bory, dajte nám o sebe vedieť už teraz zaslaním Vášho životopisu.

Úsek

Ostatné zdravotnícke profesie

Informácie o ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

 • Poskytuje zdravotnú starostlivosť vo svojej odbornosti klinická farmakológia. Je partnerom lekára pri nastavovaní farmakologickej liečby v špecifických prípadoch. Kontroluje sporebu liekov a dodržiavanie SOP v oblasti farmakológie.Účasť pri zostavovaní individuálneho plánu liečby a pri vypracovávaní všeobecných a špeciálnych liečebných postupov pre vybrané chorobné stavy – poskytovanie informácií a konziliárna činnosť pre klinické obory v oblasti praktického, účinného a bezpečného požitia liekov a ich kombinácií
 • Spoluúčasť na presadzovaní a kontrole zásad Správnej klinickej praxe pri klinickom hodnotení liečiv. Organizovanie jednotlivých fáz klinických štúdií, ich zastrešovanie ako hlavný investigátor, prípadne odborné, metodické vedenie a koordinácia klinického skúšania v nemocniciach spadajúcich do jeho pôsobnosti.
 • Aktívna účasť na práci liekovej komisie nemocnice (RALAP) a realizácia antibiotickej politiky. Vyhodnocovanie prehľadov rezistencie, príprava plánu empirickej liečby vybraných infekcií s ohľadom na aktuálnu mikrobiologickú situáciu. Farmakoekonomická analýza antibmikrobiálnej liečby. Spolupráca s epidemiológmi príslušných nemocníc pri manažmente nozokomiálnych nákaz, sleduje výskyt nozokomiálnych nákaz z pohľadu potreby ich liečby
 • Spolupráca s nemocničnou lekárňou, spoluúčasť na zostavovaní rozpočtového plánu na lieky, kontrola dodržiavania holdingového liekového formulára.
 • Farmakovigilanica. Účasť na hlásení, zhromažďovaní a vyhodnocovaní nežiaducich účinkov liekov
 • Pracovná prevádzka pri tejto pozícii je jednozmenná (40 hodín).

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

 • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo a špecializácia v odobre klinická farmakológia

Osobnostné predpoklady a zručnosti
 • tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
 • empatická a profesionálna komunikácia
 • flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
 • IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, Excel) a internetom

Zamestnanecké výhody

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: https://www.procare.sk/benefity-a-vzdelavanie/.

 

Plat

Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre danú pozíciu je ponúkaná minimálna mzda násobok koeficientu náročnosti pozície podľa platnej legislatívy a priemernej mzdy v hospodárstve za predchádzajúce dva roky. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Dajte nám
o sebe vedieť