Lekár špecialista – hematológia a transfuziológia

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu Nemocnice Bory

Prijmeme atestovaného lekára so špecializáciou v odbore hematológia a transfuziológia na hematologické pracovisko Nemocnice novej generácie – Bory.

Oddelenie hematológie a transfuziológie našej nemocnice je zamerané predovšetkým na neonkologickú hematológiu, pričom súčasťou je aj krvná banka, odberové centrum a následná výroba transfúznych prípravkov. Pracovisko poskytuje konziliárnu aj podpornú starostlivosť pre všetky oddelenia v rámci NNG Bory a zároveň má aj vlastné ambulancie. Nepretržitá dostupnosť hematológa v nemocnici nie je zabezpečená nočnými službami, ale telefonickou linkou.

V nemocnici kladieme veľký dôraz na medziodborovú spoluprácu a sme si istí, že ponúkame nesmierne zaujímavé zamestnanie s potenciálom ďalšieho odborného rastu.

Veríme, že modernú nemocnicu netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a je nositeľom pozitívnej zmeny v zdravotníctve. Pokiaľ chcete ako hematologička či hematológ pomôcť s rozvojom jednej z najmodernejších nemocníc v strednej Európe, pošlite nám svoj profesijný životopis už teraz!

Úsek

Lekárske profesie

Informácie o ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • práca na pridelenom pracovisku v rámci NNG Bory ako samostatný lekár s kvalifikáciou, aj ako súčasť medziodborových tímov
  • vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v medicínskom odbore na základe získanej špecializácie, predovšetkým v oblasti neonkologickej hematológie (vrátane problematiky trombózy a hemostázy)
  • vyhotovovanie a vedenie zdravotnej dokumentácie a poskytovanie odbornej konzultácie a poradenstvo v medicínskej oblasti kolegom zdravotníkom ako aj manažmentu spoločnosti
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii je jednozmenná (40 hodín). 

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo
  • odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností získaná špecializačným štúdiom v odbore hematológia a transfuziológia

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
  • empatická a profesionálna komunikácia
  • flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
  • IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, Excel) a internetom. 

Zamestnanecké výhody

Nemocnica Bory novým zamestnancom ponúka okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: Zamestnanecké benefity - Nemocnica Bory. 

Plat

Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre danú pozíciu je ponúkaná minimálna mzda od 4000€ v hrubom + výkonnostný bonus.
Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.
V Nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Objednajte sa k nám