Udržbár – vykurovanie, chladenie, vzduchotechnika, zdravotechnika

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu Nemocnice Bory

Do pripravovanej Nemocnice novej generácie Bory hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedný za údržbu plynovodných a vykurovacích rozvodov a zariadení v nemocnici a nemocničnom areáli.
Práca je v dvojsmennej prevádzke.  Detaily Vám radi upresníme na osobnom pohovore.

Viac o výberovom procese a ako sa pripraviť nájdete na tejto stránke: https://nemocnica-bory.sk/kariera/#vyberovy_proces

Úsek

Prevádzka a administratíva

Informácie o ponuke

Náplň, právomoci a zodpovednosti

• Pripravuje pracovné prostredie pred začatím prác pri dodržiavaní hygienicko-epidemiologického režimu pracoviska.
  • Ovláda čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení.
  • Diagnostika vzniknutých a nahlásených porúch v oblasti technicky prostredia budov, najmä však vzduchotechniky, vykurovania, chladenia, klimatizácie a súvisiacich profesií ako sú zdravotechnika, elektroinštalácia, meranie a regulácia a pod.
  • V časti vykurovania a prípravy ostrej vody pre ohrev TÚV a VZT kontroluje technologické celky –   kotly, tepelné čerpadlo, rozdeľovače, výmenníkové stanice, ich optimálne nastavenie s cieľom maximálneho zníženia energetickej náročnosti a zároveň vykonáva kontrolu ich jednotlivých regulačných prvkov a v prípade preventívnej prehliadky zabezpečí ich opravu, resp. bezodkladne nahlási ich neodkladnú výmenu.
  • Pre účely chladenia je nevyhnutné kontrolovať zdroje chladu – chiller, tepelné čerpadlo a oddeľovací výmenník, ako aj  výrobu požadovaného chladu podľa požiadaviek VZT. Zároveň vykonáva kontrolu regulačných prvkov (trojcestný ventil, cirkulačné čerpadlo, uzatváracie klapky s pohonom, …) a v prípade preventívnej prehliadky zabezpečí ich opravu, resp. bezodkladne nahlási  ich neodkladnú výmenu.
  • V časti medicinálnych plynov je nevyhnutné zabezpečiť kontrolu technologických celkov i/Kompresorová stanica – kompresorová jednotka, zásobník, redukcia tlaku, snímač prevádzkového alarmu, ii/Vzduch na sterilizáciu, iii/Zdroj CO2, iv/ Podtlakové stanice, v/ Zdroj kyslíka – zásobník, odparovacie stanice, sekundárny a náhradný zdroj, regulačná stanica. Zároveň vykonáva kontrolu regulačných prvkov a v prípade potreby zabezpečí ich opravu, resp. nahlási ich neodkladnú výmenu.
  • V prípade potreby zabezpečuje vysekávanie a hĺbenie otvorov do stien a podláh.
  • Opracováva potrubné rozvody rezaním, ohýbaním, zváraním a vyrezávaním závitov s montážou tvaroviek.
  • Zodpovedá za inštalatérske práce a montáže podľa platnej legislatívy a predpisov, eviduje zistené závady a poruchy zabezpečuje preventívnu a korektívnu údržbu v rámci nahlasovania vzniknutých incidentov (HelpDesk).
  • Zabezpečuje kontrolu a opravu netesností.
  • Vykonáva renovácie na zariadeniach, ktoré sú v nemocnici
  • Podieľa sa na zabezpečení pracovnej pohotovosti, dodržuje všetky potrebné opatrenia na zabezpečenie nepretržitého chodu nemocnice
  • V letných a zimných mesiacoch sa podieľa na skrášľovaní areálu ako kosenie, oprava a údržba komunikácií a odpratávanie snehu zo schodísk a chodníkov

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

• Tímovosť, rešpekt, zodpovednosPozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Min. stredoškolské bez maturity alebo stredoškolské s maturitou
  • Výhodou je vzdelanie v odbore: kúrenár, mechanik vzduchotechnických a chladiarenských zariadení
  • Skúška odbornej spôsobilosti (zváračský preukaz , Z-G1, prípadne EN311)
  • Prax v odbore min. 2 roky, prax v odbore 5 a viac rokov je výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • Empatická a profesionálna komunikácia
  • Flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
  • IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, excel) a internetom

Zamestnanecké výhody

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: Zamestnanecké benefity - Nemocnica Bory.

Plat

Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre danú pozíciu je ponúkaná minimálna mzda od 1200 EUR v hrubom + výkonnostný bonus vo výške mesačného platu.
Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.
V nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Dajte nám
o sebe vedieť