nemocnica bory casto kladene otazky sestra caj mobil doma 3

Často
kladené otázky

Ak momentálne nevidíte pozíciu, o ktorú máte záujem, prosím pošlite nám svoj životopis cez kontaktný formulár. V texte môžete tiež uviesť o aký typ práce/pozície a oblasť máte záujem. Veľmi radi by sme si ponechali Váš profil a životopis a v prípade, že sa otvorí daná pozícia priamo by sme Vás kontaktovali.

Po odoslaní online registrácie dostanete na svoj e-mail automatické potvrdenie o úspešnom prijatí Vašej registrácie a zaradení do výberového procesu. V prípade, že ste takéto potvrdenie nedostali môžete kedykoľvek použiť náš kontaktný formulár. Odporúčame si skontrolovať aj Váš priečinok s nevyžiadanou poštou.

Všetky životopisy starostlivo posudzujeme a vybratých kandidátov kontaktujeme do troch týždňov. Ak by ste však predsa len nedostali od nás žiadnu odpoveď, prosím, kontaktuje nás cez kontaktný formulár.

V prípade, že pozícia, o ktorú máte záujem je momentálne zverejnená na našej stránke, odporúčame na ňu reagovať čím skôr. V prípade, že máte záujem o pozíciu, ktorá zverejnená nie je, môžete svoj životopis poslať kedykoľvek cez kontaktný formulár.

Životopis je váš prvý kontakt so spoločnosťou, pre ktorú chcete pracovať. Jeho úlohou je predstaviť vaše vzdelanie, doterajšie skúsenosti a kariéru ako aj motiváciu k zmene. Pre napísanie dobrého a štruktúrovaného životopisu vám odporúčame navštíviť stránku Penta Hospitals Slovensko, kde nájdete všetky užitočné rady tipy, ako napísať dobrý životopis a čo všetko by mal obsahovať. Ak už máte predstavu, môžete použiť tento voľne dostupný nástroj: https://www.zivotopis-online.sk/ , ktorý Vám pomôže vytvoriť váš životopis online v priebehu niekoľkých minút.

Práca v Nemocnici Bory je jedinečná v slovenskom zdravotníctve a vyžaduje nielen odborné, ale aj špecifické osobnostné predpoklady. Adaptácia je podrobne prepracovaná a prispôsobená danej pozícii a kompetenciám, ktoré sú potrebné pre výkon danej pracovnej pozície. Aby boli všetky materiály dostupné pre našich zamestnancov kedykoľvek, mnoho z nich bude dostupných online formou, ale aj kombináciou školení zameraných na mäkké a tvrdé zručnosti, rotáciami či tieňovaním skúsenejších kolegov.

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.