Vizualizácia zo vtáčej perspektívy - Nemocnica Bory

Videogaléria

BORÝme mýty #5 I Operačné sály NNG Bory

Ako budú vyzerať operačné sály v novej Nemocnici Bory, ktorú pre vás všetkých staviame v Bratislave? Na čo dbáme, aby sme zamestnancom zaručili komfort? Koľko operačných sál budeme mať a akých kolegov hľadáme? Vo videu vám to prezradí naša HR riaditeľka Jana Palenčárová.

Ošetrovateľstvo novej generácie #1 I Žiaci majú učebňu podobnú izbe pacienta v novej nemocnici Bory

Študenti Strednej zdravotníckej školy na Strečnianskej ulici v Bratislave sa učia starať o pacienta v podobnej pacientskej izbe, akú v roku 2022 nájdu v novej nemocnici siete Svet zdravia Bory. Tím nemocnice sa totiž rozhodol jednu z takýchto tréningových učební v škole pretvoriť a zmodernizovať a zároveň do nej zabezpečil medicínske prístroje. Týždenne v nej nadobúda nové zručnosti asi osem desiatok budúcich zdravotníckych pracovníkov. Viac sa dozviete vo videu.

BORÝme mýty #4 I Pôrodné izby NNG Bory

TAKTO BUDÚ VYZERAŤ PôRODNÉ IZBY

Dnes vás vezmeme do priestorov, odkiaľ sa už o dva roky bude ozývať plač novorodencov a mamičky sa budú tešiť z prírastku do rodiny. Do pôrodných izieb Nemocnice Bory. Prevedie vás nimi Alenka Kendrick, riaditeľka pre ošetrovateľstvo, ktorá k nám prišla po dlhoročnom pôsobení v špičkových nemocniciach v Saudskej Arábii a Spojených arabských emirátoch. Tak sa poďte spolu s nami pozrieť na stavbu!

BORÝme mýty #3 I Urgentný príjem

AKÚTNY PACIENT V NEMOCNICI BORY: TÚTO TRASU PREJDE

Urgent, CT, operačka. Viete, akou trasou budú prevážať v Nemocnici Bory pacienta, ktorý je v ohrození života? Miro Halecký, medicínsky riaditeľ projektu novej nemocnice, vás už dnes vezme na miesto, kde akútnych pacientov privezú sanitky a kde pôjde o minúty. Poďte sa s ním prejsť urgentným príjmom novej generácie.

BORÝme mýty #2 I Liečivé prostredie nemocnice

V NOVEJ BRATISLAVSKEJ NEMOCNICI BUDE LIEČIŤ AJ PROSTREDIE

Máme tu pre vás predstavenie ďalšieho člena projektového tímu novej bratislavskej nemocnice – Vlada. Predstaví vám koncept nemocnice, v ktorej sa nestratíte a kde aj prostredie lieči. Viac sa dozviete vo videu.

BORÝme mýty #1 I Stavba novej nemocnice

Nedávno sme sa s kamerou vybrali na bratislavské Bory. Chceli sme vám ukázať, v akom štádiu výstavby je dnes naša nemocnica novej generácie a zároveň vám predstaviť členov projektového tímu. Oni sami vás postupne v niekoľkých videách prevedú časťami nemocnice. A máme pre vás už prvé video. Dozviete sa v ňom, čo sa bude nachádzať na jednotlivých poschodia a spoznáte našich dvoch Jurajov, bez ktorých si náš tím nevieme predstaviť.

Veletrh práce ve zdravotnictví

Veletrh práce ve zdravotnictví 2020 v Oloumoci bol jedinečnou príležitosťou nielen pre študentov medicíny a mladých lekárov, ale aj pre študentov ostatných zdravotníckych odborov, aby si urobili predstavu o tom, kde a za akých podmienok sa môžu na českom a slovenskom trhu uplatniť. My sme boli toho súčasťou! Najčastejšou otázkou záujemcov o prácu v novej bratislavskej nemocnici bolo, ako to bude s možnosťou zaradenia do špecializačnej prípravy. A áno, v Nemocnici Bory budú mať absolventi medicíny po skončení štúdií túto možnosť.

Dajte nám
o sebe vedieť