Nemocncia Bory sa otvori 30.4.2023

Deň otvorených dverí Nemocnice Bory

Príďte si pozrieť najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku. Deň otvorených dverí Nemocnice Bory sa uskutoční 1. apríla 2023!

  • 23. 03. 2023
Plavajuce lozka

Plávajúce lôžka v Nemocnici Bory

Plávajúce lôžka znamenajú, že v nemocnici neexistujú klasické oddelenia. Oddelením je každá izba pacienta a sme pripravení na pacientov s rôznymi diagnózami.

  • 10. 03. 2023
predstavenie tvari marec

Predstavujeme ďalších odborníkov, ktorí sa pripravujú na otvorenie Nemocnice Bory

Nemocnica Bory sa rozrastá o nových zamestnancov, ktorí sa pripravujú na otvorenie prvých pracovísk už koncom marca. Tím odborníkov, ktorí majú ich chod na starosti, už dlhší čas pracuje na tom, aby všetko fungovalo na špičkovej úrovni. A aby pacienti boli s poskytovanými službami v novej nemocnici spokojní.

  • 06. 03. 2023

Soňa Balogová, primárka pracoviska nukleárnej medicíny

V Nemocnici Bory bude zastávať doc. MUDr. Soňa Balogová, PhD. pozíciu primárky pracoviska nukleárnej medicíny. Pracovisko nukleárnej medicíny v Nemocnici Bory zodpovedá najvyšším aktuálnym štandardom.

Gastroenteorologia Branislav kuncak

Branislav Kunčak, primár gastroenterológie

V Nemocnici Bory bude MUDr. Branislav Kunčak zastávať pozíciu primára gastroenterológie. Má ambíciu vytvoriť čo najsilnejší tím a rozvíjať svoje bohaté skúsenosti.

  • 06. 03. 2023
margita pobijakova- radiacna onkologia

Margita Pobijáková, primárka radiačnej onkológie

MUDr. Margita Pobijáková, PhD. bude v Nemocnici Bory viesť radiačnú onkológie. Pracovisko európskej úrovne je špičkovo vybavené.

  • 06. 03. 2023
Manazer nemocnicnej lekarne

Ľuboš Doršic, manažér nemocničnej lekárne

V Nemocnici Bory bude Mgr. Ľuboš Doršic, MPH viesť nemocničnú lekáreň.

  • 06. 03. 2023

Zdenko Dugas, nemocničný manažér zmeny

Mgr. Bc. Zdenko Dugas, MHA pôsobí v Nemocnici Bory ako nemocničný manažér zmeny. Teší sa na chvíľu, keď nemocnica ožije a vo vnútri vypukne nefalšovaný nemocničný ruch. Pozitívny pracovný stres považuje za výzvu a pohonnú hmotu pre výkon a efektívnu produktivitu.

  • 06. 03. 2023
Nemocncia Bory sa otvori 30.4.2023

Nemocnica Bory sa oficiálne otvorí už 30. marca

Nemocnica Bory sa intenzívne pripravuje na spustenie svojej prevádzky. Prvé pracoviská, v súlade s pôvodným plánom, otvorí už koncom marca 2023.

  • 03. 03. 2023

Predstavujeme vám oddelenie anestéziológie a multiodborovej intenzívnej medicíny

Akčnosť, kritické myslenie, rozhodnosť, pripravenosť na okamžitú intervenciu u pacienta. Tieto vlastnosti sú veľmi dôležité pre prácu na oddelení intenzívnej medicíny.

  • 23. 02. 2023
Dajte nám
o sebe vedieť