Začali sme s výberom kolegov pre vedúce pozície

Začiatkom tohto roka sme na našej stránke uverejnili všetky pozície stredného manažmentu v ošetrovateľskej štruktúre. Keďže výberový proces prebieha vo viacerých kolách, ukončenie výberových konaní je plánované do polovice roka 2021.

Práce na Nemocnici Bory sa napriek pandémii koronavírusu nezastavili

Hrubá stavba Nemocnice Bory je už dokončená. Práce pokračujú v jej vnútri, kde prebieha príprava napr. pacientskych izieb alebo elektroinštalácie. Kto v nej bude pracovať? Kedy privíta prvých pacientov? Aj na tieto otázky sa zodpovedal MUDr. Róbert Hill, medicínsky riaditeľ Nemocnice Bory.

nemocnica bory je vynimocna aj vo firemej kulture

Nemocnica Bory je výnimočná nielen vo svojej architektúre, procesoch, ale aj firemnej kultúre

Zdravotníctvo na celom svete čelí výzvam v podobe rastúcich nákladov na zdravotnú starostlivosť, starnúcej populácie a odlivu pracovnej sily do iných odvetví. Taktiež sa ukazuje potreba zvýšenia IT zručností a schopností zdravotníkov na ovládanie nových medicínskych technológií.

nemocnica-bory_digitalne-workshopy

Digitálne workshopy – V nemocnici Bory vytvárame priestor na profesijný a odborný rozvoj pre každého zamestnanca

Tento rok sme Vám prostredníctvom našich workshopov vedeným kolegami z nemocnice novej generácie Bory dostupných pre širokú verejnosť predstavili najnovšie trendy v zdravotníctve, nové medicínske procesy a technológie, ktoré budú v nemocnici a tiež jej pripravenosť na vysokovirulentnú nákazu. Okrem odborných tém sme však široké portfólio interaktívnych prednášok venovali aj témam zameraným na manažérske zručnosti, zvládanie stresu či empatickú komunikáciu.

Nemocnica Bory_Online simulacia prace lekara alebo sestricky

Vyskúšaj našu online simuláciu a vyhraj AirPods 2019!

Vyskúšaj si život lekárov a sestier v našej novej nemocnici v online simulácii a vyhraj skvelé AirPods 2019

Zahrajte sa, aby ste vedeli, čo vás v nemocnici novej generácie Bory čaká

Pacient s bolesťami brucha sa nervózne nevie dočkať prichádzajúceho lekára na urgentný príjem. “Mám obrovské bolesti. Nemohli by ste ma zobrať prednostne?” skočí prichádzajúcemu lekárovi priamo do cesty. Pacientka, ktorá celú situáciu sleduje, to nevydrží a zastane sa seba a ostatných čakajúcich: “Nepredbiehajte sa. Aj my chceme byť ošetrení.”

Nové online workshopy

Budujeme prestížnu nemocnicu založenú na modernej medicínskej technike a inovatívnych medicínskych procesoch, avšak základ všetkého stále tvoria spokojní ľudia a kvalitný manažment.

ALS certifikacia

Je prvá na Slovensku! Šéfka sestier Nemocnice Bory môže byť inštruktor ALS

Alena Kendrick, riaditeľka pre ošetrovateľstvo novovznikajúcej Nemocnice Bory, sa stala druhou sestrou, ktorá získala certifikát ALS (Advanced Life Support - Rozšírená prvá pomoc) na Slovensku. Zároveň je vôbec prvou sestrou u nás, ktorá bola označená ako potenciálny inštruktor tohto kurzu.

nemocnica-bory_digitalne-workshopy

Digitálne workshopy – Spoznajte novinky, ktoré prináša Nemocnica Bory túto jeseň cez online workshopy

Aj keď sa Nemocnica novej generácie Bratislava Bory bude otvárať v roku 2023, radi by sme už teraz priblížili našim budúcim sestrám, lekárom a ostatným kolegom, aké to bude pracovať v novej nemocnici.

Nemocnica-Bory_Test budovy na epidemiu

Ako je Nemocnica Bory pripravená na koronavírus? Budovu otestovali, ako by zvládla epidémiu

Novú nemocnicu siete Svet zdravia, ktorá vyrastá na bratislavských Boroch, testovali, ako by zvládla epidémiu koronavírusu. Špeciálne izby s podtlakom zaručia, že vzduch sa nedostane od infekčného pacienta na chodbu nemocnice a izolovaná vzduchotechnika zase umožní uzavretie jednotlivých častí budovy. Každý pacient je v rámci jednolôžkového štandardu hospitalizovaný v samostatnej izbe a výťah v nemocnici možno naprogramovať podľa potreby. Medicínsky tím má zároveň už dva roky pred otvorením vytvorené trasy, po ktorých bude suspektného pacienta v nemocnici izolovane viesť a ošetrovať.

Dajte nám
o sebe vedieť