Nemocnica Bory_Praca v nemocnici pre absolventov zdravotnych skol

Absolventi a študenti

Pracovné miesta

Študenti medicíny a ošetrovateľstva, ktorí skončia alebo skončili svoje štúdium pred spustením prevádzky novej Nemocnice Bory, sa môžu uchádzať o pracovné miesto v nej už dnes. Keďže nechceme prísť o nové talenty slovenského zdravotníctva. Do otvorenia novej bratislavskej nemocnice v roku 2023 zamestnať môžeme vybraných absolventov v niektorej z nemocníc našej siete Svet zdravia. 

Nemocnica Bory bude vo svojich tímoch vítať aj absolventov. V novej nemocnici budú k dispozícii moderne vybavené učebné priestory vrátane simulačnej operačnej sály a OAIM/ARO jednotky, na ktorej bude možné v špecializačnom štúdiu trénovať medicínske zákroky.

Počet miest pre lekárov bez špecializácie je však limitovaný, a preto je dobré dať o sebe čo najskôr vedieť cez kontaktný formulár.

ČO MÔŽEŠ
OČAKÁVAŤ?

Si absolvent a máš záujem o prácu v Nemocnici Bory? 

  • Pošli nám svoj profesijný životopis s bližšie špecifikovanou oblasťou práce cez formulár na webe. 
  • Následne absolvuješ úvodné interview s kolegyňami z personálneho úseku. 
  • O výsledku interview informujeme primára preferovaného úseku, prípadne dohodneme ďalšie kolo interview s ním.
  • Ak prejaví primár záujem o prijatie do tímu, pripravíme akceptačný list so všetkými pracovno-právnymi podmienkami. 
  • Následne sa spoločne dohodneme, v ktorej nemocnici Svet zdravia by si mohol/mohla nastúpiť do začatia práce v Nemocnici Bory. 

 

Špecializačné štúdium v Nemocnici Bory 

Lekárov zaradíme do špecializačného štúdia v prvom možnom termíne od začatia pracovného pomeru. Špecializácia bude možná po spustení Nemocnice Bory vo vybraných medicínskych odboroch. Postupne ich budeme pridávať. 

Sestry podporíme v špecializačnom štúdiu, vo vzdelávaní v certifikovaných pracovných činnostiach i ďalšom vzdelávaní.

Cirkuláciu zabezpečíme v rámci novej Nemocnice Bory, keďže nemocnica bude koncovým zariadením pre sieť nemocníc Svet zdravia. V prípade, že lekári už začali svoje špecializačné štúdium, bude možné do Nemocnice Bory prestúpiť po jej spustení. Najväčší počet miest bude v internistickom odbore a anestéziológii

 

 

Nadstandardne vybavenie operacnych sal

ŠTUDUJ KVALITNÉ ODBORY, KTORÉ MAJÚ BUDÚCNOSŤ

Je tvojím snom pomáhať chorým? Či už chceš byť sestrou, záchranárom, zdravotníckym laborantom alebo asistentom výživy, naše školy ti ponúkajú to pravé.

Vyber si zdravotnícky odbor, v ktorom sa budeš cítiť ako ryba vo vode, podaj si prihlášku a zaisti si v budúcnosti skvelú prácu v  moderných poliklinikách a nemocniciach.

Získaš prax, budeš mať skvelý tím spolužiakov a získaš vzdelanie v potrebnom a modernom odbore. Viac sa dozvieš na: studujzdravotku.sk.

 

Dajte nám
o sebe vedieť