Spať na novinky
Aktuality z Nemocnice Bory
Zdravý podcast #1

Spustili sme Zdravý podcast

Aj vy sa radi počas chvíľ oddychu, jazdy autom či pri varení radi započúvate do zaujímavého podcastu?

Aj vy sa radi počas chvíľ oddychu, jazdy autom či pri varení radi započúvate do zaujímavého podcastu? Od dnešného dňa si už môžete zapnúť aj ten náš. Naša sieť ProCare a Svet zdravia totiž spustila vlastné audio rozhovory na internete pod názvom Zdravý podcast.

Zdravý podcast nájdete na vašich obľúbených platformách Apple podcastySpotify či Google podcasty alebo na www.procare.sk/podcasty.

„Máme to šťastie, že sa každý deň stretávame s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí majú čo povedať a ktorých treba počúvať. A zároveň máme tú možnosť vytvárať projekty, ktoré dokážu veci posúvať vpred a pozitívne tak meniť slovenské zdravotníctvo. A chceme o tom pacientom, ale aj vám povedať viac,“ povedal generálny riaditeľ ProCare a Svet zdravia Vladimír Dvorový.

No nielen o tom naše podcasty budú, jeho obsah môžete tvoriť aj vy. Budeme radi, ak nám cez formulár necháte tip, čo by ste si radi v našom podcaste vypočuli.

Vypočuť si už môžete prvé dve časti s Alenkou Kendrick, námestníčkou pre ošetrovateľstvo našej novovznikajúcej Nemocnice Bory v Bratislave. Alenka pôsobila 17 rokov v nemocniciach v Saudskej Arábii a Spojených arabských emirátoch a po návrate domov svoje hodnotné skúsenosti uplatňuje práve u nás.