neonatologicka zdravotna starostlivost bory

Nemocnica Bory sa postará aj o tých najmenších pacientov s komplikáciami

V Nemocnici Bory v Bratislave sa postaráme nielen o budúce mamičky, ale aj o novorodencov, ktorí vyžadujú intenzívnu starostlivosť. Predčasne narodené deti, novorodenci s nízkou pôrodnou hmotnosťou alebo pôrodnými komplikáciami budú v novej Nemocnici Bory hospitalizovaní na oddelení novorodeneckej jednotky intenzívnej starostlivosti.

Oddelenie novorodeneckej jednotky intenzívnej starostlivosti bude disponovať desiatimi samostatnými izbami, v ktorých bude možné hospitalizovať dieťatko spoločne s mamičkou. Celkovo bude nová bratislavská nemocnica schopná sa postarať o 18 novorodencov s komplikáciami.

Neonatologická intenzívna starostlivosť

Ako bude vyzerať prostredie tejto časti novej bratislavskej nemocnice? Aj toto vám vo videu zo stavby Nemocnice Bory prezradí jej medicínsky riaditeľ Róbert Hill.

Spoznajte Nemocnicu Bory už teraz!