Nemocnica Bory_Online simulacia prace lekara alebo sestricky

Vyskúšaj našu online simuláciu a vyhraj AirPods 2019!

Vyskúšaj si život lekárov a sestier v našej novej nemocnici v online simulácii a vyhraj skvelé AirPods 2019

Sestrička alebo lekár? Vyber si na https://online.nemocnica-bory.sk, koho prácu si chceš vyskúšať a zaži inovácie Nemocnice Bory už teraz. Stačí ak:

• Si vyberieš jeden príbeh. (Nezaberie ti viac než 5 minút a nemusíš nič inštalovať ani sa registrovať)
  • Prejdeš ho celý.
  • Do komentára pod súťažný príspevok na našej Facebook stránke nám napíšeš, ktorý príbeh si si vybral a ako si dopadol.
  • Odfotíš si výsledok alebo urobíš printscreen obrazovky, ktorý budeš potrebovať, ak vyhráš niektorú z cien.

O aké ceny súťažíš?

Jeden zo šťastlivcov vyhrá v piatok 6. novembra 2020 skvelé AirPods 2019, a ďalších troch oceníme veselými ponožkami Medicína.

Poď do toho a vyskúšaj si nemocnicu novej generácie Bory na vlastnej koži už teraz!

Prečítaj si aj pravidlá súťaže.