Lekár v špecializačnej príprave – hematológia a transfuziológia

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu novej generácie

Prijmeme lekára v špecializačnej príprave v odbore hematológia a transfuziológia (s ukončeným kmeňom z internej medicíny) na hematologické pracovisko Nemocnice novej generácie – Bory.

Oddelenie hematológie a transfuziológie našej nemocnice bude zamerané predovšetkým na neonkologickú hematológiu, pričom súčasťou bude aj krvná banka, odberové centrum a následná výroba transfúznych prípravkov. Pracovisko bude poskytovať konziliárnu aj podpornú starostlivosť pre všetky oddelenia v rámci NNG Bory a zároveň bude mať aj vlastné ambulancie. Nepretržitá dostupnosť hematológa v nemocnici nebude zabezpečená nočnými službami, ale telefonickou linkou.

V nemocnici kladieme veľký dôraz na medziodborovú spoluprácu a sme si istí, že ponúkame nesmierne zaujímavé zamestnanie s potenciálom ďalšieho odborného rastu. Prvé oddelenia v nemocnici plánujeme otvoriť v marci roku 2023, pričom predpokladaný nástup na túto pozíciu by bol už vo februári.

Veríme, že modernú nemocnicu netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, no predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a je nositeľom pozitívnej zmeny v zdravotníctve. Pokiaľ chcete ako hematologička či hematológ pomôcť s rozvojom jednej z najmodernejších nemocníc v strednej Európe, pošlite nám svoj profesijný životopis už teraz!

Úsek

Lekárske profesie

Informácie o ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie pod dohľadom kvalifikovaného lekára, mentora, lekára konzultanta a vedúceho lekára v oblasti neonkologickej hematológie (vrátane problematiky trombózy a hemostázy)
  • zabezpečovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii je jednozmenná (40 hodín)

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • absolvent vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo 
  • absolvent vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo zaradený do špecializačnej prípravy - hematológia a transfuziológia

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
  • empatická a profesionálna komunikácia
  • flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
  • IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, Excel) a internetom

Zamestnanecké výhody

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: https://www.procare.sk/benefity-a-vzdelavanie/.

Plat

Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre danú pozíciu je ponúkaná minimálna mzda od 1695,40€ v hrubom + výkonnostný bonus. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Dajte nám
o sebe vedieť