Nemocnica Bory_Workshopy_Principy procesy zdravotnictva novej generacie

Spoznajte s nami princípy a procesy zdravotníctva novej generácie

Aj keď sa Nemocnica novej generácie Bratislava Bory bude otvárať v roku 2023, radi by sme už teraz priblížili našim budúcim sestrám, lekárom a ostatným kolegom aké to bude pracovať v novej nemocnici.

Workshopy pre odbornú verejnosť

Nemocnica Bory bude unikátna tak vybavením a novými procesmi, ako i dôrazom na tímovosť, rešpekt a zodpovednosť. Na workshopoch vedených skúsenými lektormi – Sila kvalitného manažmentu v nemocnici a Komunikácia s ťažkým pacientom vám priblížime, ako plánujeme viesť naše tímy, a ako v nemocnici plánujeme komunikovať medzi sebou, ale aj s pacientmi.

Pripravili sme pre vás aj sériu workshopov, kde môžete bližšie spoznať medicínske, ošetrovateľské a technologické novinky v nemocnici Bory a prezrieť si, ako bude vyzerať lôžkový štandard v novej nemocnici. V Strednej zdravotnej škole na Strečnianskej ulici v Bratislave sme vytvorili vzorovú pacientsku izbu a budúcim sestrám vybavili prístrojmi ich učebňu praktickej prípravy.

Príďte nahliadnuť do nových priestorov, zoznámte a porozprávajte sa s vedením, oboznámte sa s kultúrou a spôsobom práce v Nemocnici novej generácie Bratislava Bory.

Radi sa s vami stretneme na niektorom z workshopov:

Medicínske, ošetrovateľské a technologické novinky v nemocnici Bory

Lektor: Vedenie nemocnice Bory
Termíny a miesto:
19. 11. 16.00 – 17.30 online workshop
17. 12. 16.00 – 17.30 online workshop

Sila kvalitného manažmentu v nemocnici

20. 10. 16.00 – 18.00 online workshop
18. 11. 16.00 – 18.00 online workshop

Komunikácia s ťažkým pacientom

24.11. 16.00 – 18.00 online workshop

Zvládanie stresu a náročných emócií