Rezervujte si termín pôrodu

Pozrite si inštrukcie k online rezervácii do Pôrodnice Bory na mesiac september.

Milé mamičky,

ďakujeme vám za prejavenú dôveru s výberom pôrodnice v Nemocnici Bory. V tejto chvíli vám žiaľ musíme oznámiť, že termíny pre mesiac august sú už kapacitne naplnené. Termíny boli opäť do necelej minúty všetky zarezervované.

Termíny na mesiac september si budete môcť rezervovať prostredníctvom online rezervačného systému 31. mája o 9.00 hod.

Upozorňujeme, že prihlasovanie prebieha vždy na tomto linku: https://rezervacie.porodnicabory.sk/

Náš tip: Keďže termíny pôrodov sú rezervované doslova do niekoľkých sekúnd. Odporúčame si nastaviť možnosť pre automatické vypĺňanie údajov „autofill“. Funkciu autofill si môžete nastaviť vo svojom prehliadači.

Ako postupovať pri rezervácii pôrodu?

Po otvorení rezervačného systému si zvolíte váš dátum pôrodu a vyberiete jeden z dostupných voľných slotov:

Vyplníte povinné polia (meno, priezvisko, rok narodenia, e-mail a tel. č.).

Na záver zakliknete políčko s oboznámením sa s informáciami o spracovaní osobných údajov, políčko „nie som robot“ a zakliknete tlačidlo „rezervovať“.

Vaša rezervácia termínu pôrodu v Nemocnici Bory

Po zakliknutí sa vám objaví na obrazovke informácia s potvrdením vášho termínu do Pôrodnice Bory.

Potvrdenie rezervacie porodu

Upozornenie: Ak sa vám takáto informácia na obrazovke neobjaví, bohužiaľ, je už v tej chvíli váš termín obsadený. V takomto prípade si je možné zarezervovať termín v odchýlke +- 2 dni.

Prosíme o dôslednosť pri dodržovaní týchto termínov podľa informácie v tehotenskej knižke, nakoľko budú spätne kontrolované pri dohadovaní si prvej tehotenskej poradne v Nemocnici Bory.

Kroky po rezervácii termínu pôrodu

Do dvoch týždňov od rezervácie vás budú telefonicky kontaktovať z nášho kontaktného centra, aby ste si dohodli termín prvej tehotenskej poradne v Nemocnici Bory.

Ďakujeme za pochopenie.