Spať na novinky
Aktuality z Nemocnice Bory

Rezervujte si termín pôrodu

Pozrite si inštrukcie k online rezervácii do Pôrodnice Bory na mesial júl.

Milé budúce mamičky,
ďakujeme vám za prejavenú dôveru s výberom pôrodnice v Nemocnici Bory. V tejto chvíli vám žiaľ musíme oznámiť, že termíny pre mesiac júl sú už kapacitne naplnené. Termíny boli opäť do necelej minúty všetky zarezervované. Veríme, že to prijmete s pochopením. Ďakujeme.

Upozorňujeme, že prihlasovanie prebieha vždy na tomto linku: https://rezervacie.porodnicabory.sk.

Náš tip: Keďže termíny pôrodov sú rezervované doslova do niekoľkých sekúnd. Odporúčame si nastaviť možnosť pre automatické vypĺňanie údajov „autofill“. Funkciu autofill si môžete nastaviť vo svojom prehliadači.

Ako postupovať?

Po otvorení rezervačného systému si zvolíte váš dátum pôrodu a vyberiete jeden z dostupných voľných slotov:

 

Vyplníte povinné polia (meno, priezvisko, rok narodenia, e-mail a tel. č.).

Na záver zakliknete políčko so súhlasom na spracovanie osobných údajov, políčko „nie som robot“ a zakliknete tlačidlo „rezervovať“.

Po zakliknutí sa vám objaví na obrazovke informácia s potvrdením vášho termínu do Pôrodnice Bory.

Upozornenie: Ak sa vám takáto informácia na obrazovke neobjaví, bohužiaľ je už v tej chvíli váš termín obsadený. V takomto prípade si je možné zarezervovať termín v odchýlke +- 2 dni.

Prosíme o dôslednosť pri dodržovaní týchto termínov podľa informácie v tehotenskej knižke, nakoľko budú spätne kontrolované pri dohadovaní si prvej tehotenskej poradne v Nemocnici Bory.

Kroky po rezervácii

Do dvoch týždňov od rezervácie vás budú telefonicky kontaktovať z nášho kontaktného centra, aby ste si dohodli termín prvej poradne v Nemocnici Bory.

Ďakujeme za pochopenie.