Nemocncia Bory sa otvori 30.4.2023

Deň otvorených dverí Nemocnice Bory

Príďte si pozrieť najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku. Deň otvorených dverí Nemocnice Bory sa uskutoční 1. apríla 2023!

Deň otvorených dverí

Najmodernejšiu nemocnicu v strednej Európe Nemocnica Bory slávnostne otvoríme už budúci týždeň, vo štvrtok, 30. marca. O dva dni neskôr, v sobotu, 1. apríla, od 09.00 hod., bude mať široká verejnosť exkluzívnu príležitosť prezrieť si priestory nemocnice ešte pred uvedením do ostrej prevádzky počas veľkého dňa otvorených dverí.

Prehliadka nemocnice bez registrácie

Na prehliadku nemocnice bude možné prísť od rána 9.00 do 17.00 hod.,kedy je plánovaný posledný vstup. Na toto podujatie nie je potrebné sa registrovať a vhodné je aj pre deti. Počas dňa bude programom sprevádzať moderátor Matej “Sajfa” Cifra a dvoma hudobnými vystúpeniami návštevníkov poteší Emma Drobná. Okrem toho sa môžete tešiť na ďalší sprievodný program a k dispozícii bude aj kreatívny detský kútik či foto-stena s medicínskymi rekvizitami.

Spustenie ostrej prevádzky

Keďže v Nemocnici Bory spustíme ostrú prevádzku už v pondelok, 3. apríla, deň otvorených dverí je poslednou príležitosťou si prezrieť jej priestory ako bežný návštevník. Je vysoko pravdepodobné, že takáto príležitosť sa už nebude opakovať.

Praktické informácie

Do Nemocnice Bory sa najlepšie dostanete autom. Bezplatné parkovanie je dostupné pri nákupno-zábavnom centre Bory Mall. Z bratislavského mesta na Bory premáva autobusová linka 21. Začína pri autobusovej stanici Nivy, pokračuje cez Račianske Mýto a Patrónku.

Tešíme sa na Vás!