Spať na novinky
Aktuality z Nemocnice Bory
nemocnica-bory_volne-pracovne-pozicie-nabor-prakticka-sestra

Do Nemocnice Bory budeme prijímať aj absolventov

Nemocnica Bory bude najmodernejšou nemocnicou na Slovensku. Aj keď jej otvorenie sme naplánovali na začiatok roka 2023, zdravotnícky a medicínsky personál do nemocnice hľadáme už dnes. Aj absolventov.

V Nemocnici Bory budú pracovať erudovaní odborníci nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Zaujímavosťou je, že o prácu v Nemocnici Bory prejavili záujem aj rodení českí lekári, nielen slovenskí lekári pracujúci v zahraničí. Súčasťou tímu novej bratislavskej nemocnice budú tiež mnohí docenti i profesori, ktorí budú poskytovať nielen špičkovú medicínu, ale aj vzdelávať nové talenty. 

Hľadáme nové medicínske talenty

Študenti medicíny alebo ošetrovateľstva, ktorí skončia alebo skončili svoje štúdium pred spustením prevádzky novej Nemocnice Bory, sa môžu uchádzať o pracovné miesto v nej už dnes. Keďže nechceme prísť o nové talenty slovenského zdravotníctva, pri potvrdení kandidáta do Nemocnice Bory môžeme vybraných absolventov do otvorenia novej bratislavskej nemocnice v roku 2023 zamestnať v niektorej z nemocníc našej siete Svet zdravia. 

vyberove-konanie_pohovor_prijimanie absolventov

Ste absolvent a máte záujem o prácu v nemocnici Bory? 

 • Pošlite nám svoj profesijný životopis s bližšie špecifikovanou oblasťou práce cez formulár na webe. 
 • Následne absolvujete úvodné interview s kolegyňami z personálneho úseku. 
 • O výsledku interview informujeme primára vami preferovaného úseku, prípadne dohodneme ďalšie kolo interview s ním.
 • Ak prejaví primár záujem o vaše prijatie do tímu, pripravíme pre vás akceptačný list so všetkými pracovno-právnymi podmienkami. 
 • Následne sa spoločne dohodneme, v ktorej nemocnici Svet zdravia by ste mohli nastúpiť do začatia práce v Nemocnici Bory. 

Špecializačné štúdium v Nemocnici Bory 

Lekárov zaradíme do špecializačného štúdia v prvom možnom termíne od začatia pracovného pomeru. Špecializácia bude možná po spustení Nemocnice Bory vo vybraných medicínskych odboroch. Postupne ich budeme pridávať.  

Cirkuláciu zabezpečíme v rámci novej Nemocnice Bory, keďže nemocnica bude koncovým zariadením pre sieť nemocníc Svet zdravia. V prípade, že lekári už začali svoje špecializačné štúdium, bude možné do Nemocnice Bory prestúpiť po jej spustení. Najväčší počet miest bude v internistickom odbore a anestéziológii.   

Nadstandardne vybavenie operacnych sal

Benefity pre zamestnancov Nemocnice Bory 

V Nemocnici Bory sa staráme o spokojnosť pacientov, ako aj o personál. Práca v nemocnici je vystavená potrebe reflektovať aktuálnym trendom liečby, či reagovať na prípadnú pandémickú situáciu. Túto skutočnosť si uvedomujeme a beriem ju veľmi zodpovedne. Pre zamestnancov nemocnice Bory máme pripravené nielen možnosti na rast a kariérne vzdelávanie, ale myslíme aj na ich ďalšie potreby a požiadavky a tie reflektujeme v rôznorodých zamestnaneckých benefitoch.  

Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa

 • Odborný rast pod vedením špičkových lekárov
 • Výučbové priestory a multifunkčné školiace stredisko s tréningovou operačnou sálou
 • Špičkové vybavenie, prestížne pracovisko založené na modernej medicínskej technike a efektívnych procesoch
 • Atestačné vzdelávanie, kontinuálne odborné vzdelávanie personálu, odborné stáže v zahraničí
 • Zázemie pre výskumnú a akademickú činnosť
 • Možnosti kariérneho rastu, 
 • Atraktívne pracovné prostredie s dostatkom slnečného svetla,  
 • Moderná ubytovňa v tesnej blízkosti nemocnice

nemocnica bory - motivujuce hodnotenie - ubytovna pre zamestnancov

Ubytovňa pre personál nemocnice 

Vedľa Nemocnice Bory vyrastá nová ubytovňa pre jej zamestnancov. Ubytovňa poskytne celkovú kapacitu 200 lôžok. Izby pre personál nemocnice budú v jednolôžkovom a dvojlôžkovom štandarde. Využiť ich budú môcť napríklad lekári a sestry, ktorí si pri nástupe do práce po škole budú hľadať cenovo dostupné ubytovanie.  

Vzdelávanie lekárov a odborného personálu nemocnice Bory 

Nemocnica Bory je modernou nemocnicou, v ktorej bude priestor aj na vzdelávanie. Nachádzať sa v nej budú napríklad výučbové priestory i multifunkčné školiace stredisko s tréningovou operačnou sálou, ktorá bude zariadená ako plnohodnotná operačná sála. V novej bratislavskej nemocnici nájdete aj tréningové pracovisko intenzívnej starostlivosti s kompletným prístrojovým vybavením či štandardnou pacientskou izbou na tréning sesterských postupov.  

Chcete vedieť viac o Nemocnici Bory? Prihláste sa na niektorý z našich online workshopov zdarma!