nemocnica-bory_motivujuce-ohodnotenie

Motivujúce
ohodnotenie

Zamestnancov odmeňujeme konkurencieschopne nielen z hľadiska celoslovenského priemeru, ale aj v rámci Bratislavy a vytvárame zdravotníkom priestor na čisto odbornú činnosť.

Kvalitnú a pozornú starostlivosť o pacienta dosahujeme cez vysokú pracovnú morálku, no v Nemocnici Bory zároveň dbáme na to, aby práca našich kolegov napĺňala dlhodobo a sme flexibilní pri dohode o nastavení pracovnej doby.

Súčasťou ohodnotenia je aj viacero zamestnaneckých benefitov, ktoré sa zameriavajú najmä na podporu rovnováhy práce a súkromia, zdravia a istoty.

Benefity

Významným benefitom najmä pre ošetrovateľské pozície je možnosť cenovo dostupného bývania v novej ubytovni a bytoch blízko nemocnice v časti Bory.

Nemocnica Bory_Motivujuce ohodnotenie_Zamestnanecke benefity

ĎALŠIE DÔVODY PREČO PRACOVAŤ
V NEMOCNICI BORY?

Nemocnica Bory_Spickove vybavenie nemocnice

ŠPIČKOVÉ
VYBAVENIE

Prestížne pracovisko založené na modernej medicínskej technike, efektívnych procesoch v kombinácii s najkvalitnejšími profesionálmi zo Slovenska aj zo zahraničia.

Zisti viac

Nemocnica Bory_Moznost karierneho rastu

MOŽNOSTI
KARIÉRNEHO RASTU

Na kariérny rast zamestnancov je v nemocnici kladený veľký dôraz. Vedúci klinických jednotiek a hlavné sestry sú vedení k rozvoju vlastných odborníkov, ako aj svojich nástupcov.

Zisti viac

Nemocnica Bory_Zamestnanecke benefity

ZAMESTNANECKÉ
BENEFITY

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Kontinutalne vzdelavanie

KONTINUÁLNE
VZDELÁVANIE

Nemocnica Bory vytvára priestor na profesijný a odborný rozvoj. Neočakávame, že všetci členovia tímu sú odborníci na všetko, koncept novej nemocnice je naopak založený na princípe...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Jedinecna kultura

JEDINEČNÁ
KULTÚRA

V Nemocnici Bory tvoríme tím, ktorý prináša na Slovensko zdravotnú starostlivosť novej generácie, teda starostlivosť, ktorá kladie klienta na prvé miesto. Tí, ktorí chcú meniť...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Motivujuce ohodnotenie

MOTIVUJÚCE
OHODNOTENIE

Zamestnancov odmeňujeme konkurencieschopne nielen z hľadiska celoslovenského priemeru, ale aj v rámci Bratislavy a vytvárame zdravotníkom priestor na čisto odbornú činnosť.

Zisti viac