Ubytovňa pre zamestnancov Nemocnice Bory

Začať pracovať v Bratislave a nájsť si hneď aj bývanie, ktoré nám vyhovuje, nemusí byť spočiatku pre personál Nemocnice Bory vôbec jednoduché.

V našej Nemocnici Bory sa ale chceme postarať aj o personál ako sú napríklad sestry alebo zdravotnícky asistenti, ktorý bude v istom okamihu potrebovať s bývaním pomôcť. Vedľa novej bratislavskej nemocnice dnes preto vyrastá nová ubytovňa pre zamestnancov Nemocnice Bory.

Nová ubytovňa bude mať kapacitu 200 lôžok

V novom videu vám senior projektový manažér projektu Nemocnice novej generácie Bory v Bratislave Vladko Kumičák predstaví nielen ako bude ubytovňa vyzerať, ale aj kto v nej tiež môže nájsť zázemie.

Sedempodlažná ubytovňa poskytne kapacitu 200 lôžok najmä v dvoj-, ale aj v jednolôžkovom štandarde. Na každom poschodí budovy bude zároveň aj spoločná kuchynka.

Ubytovňa pre sestry i lekárov pracujúcich v Nemocnici Bory

Využiť ju budú môcť napríklad lekári nemocnice, ktorí sa budú sťahovať do hlavného mesta, no spočiatku tu ešte nebudú mať svoje zázemie. Alebo sestry, ktoré si pri nástupe do práce po škole budú hľadať cenovo dostupné ubytovanie. Či zdravotníci celej našej siete, ktorí budú prichádzať do Bratislavy na školenia alebo atestácie.

Ubytovňu plánujeme sprevádzkovať v rovnakom období ako Nemocnicu Bory. Veríme, že nová ubytovňa bude pre personál benefitom, ktorý im uľahčí prekonať prípadné problémy s hľadaním bývania.

Vypočujte si nový Penta Podcast

Hosťom nového Penta Podcastu bol senior projektovým manažér Nemocnice Bory Vladimír Kumičák. Podieľal sa na výstavbe dokonca dvoch nových nemocníc – na nemocnici Bory a nemocnici Michalovce.

Spotify: www.bit.ly/spotify-penta-podcast-kumicak

Apple Podcasts: www.bit.ly/apple-penta-podcast-kumicak