nemocnica bory manazerka osetrovatelstva

Budúca manažérka ošetrovateľstva: Tu ich zaujíma aj môj názor

Andrejka Bučuričová skoro 15 rokov pôsobila na oddeleniach intenzívnej medicíny. Keď počas rodičovskej dovolenky začala chodievať okolo stavby Nemocnice Bory, ako zdravotníčku ju to hneď zaujalo, klikla na web a prihlásila sa na pohovor. Na prvý skutočný pohovor v jej profesionálnom živote. A hovorí, že už na prvom stretnutí prebehla iskra. Prečo?

Pozrite si krátke video, kde sme ju vyspovedali. Povie v ňom nielen to, ako vyzerala jej pracovná cesta do Nemocnice Bory, ale aj čo ju na nemocnici prvé zaujalo a čo dnes na jej koncepte najviac oceňuje.

„Jedna vec je, že máme pekné prostredie, skvelé technologické vybavenie, budeme sa riadiť modernými procesmi, ale v Nemocnici Bory sa zároveň pýtajú aj na Váš názor. Všetko je o spoločnej komunikácii a tímovej práci, toto je vec, ktorá u mňa veľmi rezonuje,“ hovorí Andrea Bučuričová.

Vedeli ste, že začiatkom tohto roka sme na našej webovej stránke uverejnili všetky pozície stredného manažmentu v ošetrovateľskej štruktúre? Keďže výberový proces prebieha vo viacerých kolách, ukončenie výberových konaní je plánované do polovice roka 2021.

Chcete sa k nám pridať? Kliknite na záložku Kariéra.

Viac o výberových konaniach sa dozviete v tomto článku.