Spať na novinky
Aktuality z Nemocnice Bory
nemocnica bory penta podcast

Vypočujte si nový Penta Podcast o Nemocnici Bory

Bude nemocnica dostupná bezplatne? Čo je to liečivé prostredie? Aké moderné technológie sa budú v nemocnici nachádzať? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete v novom podcaste o Nemocnici Bory v kocke.

Bude nová bratislavská nemocnica Bory dostupná bezplatne? Čo je to liečivé prostredie? Aké moderné technológie sa budú v nemocnici nachádzať? Odpovede aj na tieto otázky sa dozviete v novom podcaste o Nemocnici Bory v kocke.

Nová bratislavská nemocnica

Nová nemocnica Bory v Bratislave má potenciál zmeniť slovenské zdravotníctvo. Hoci pôjde o najmodernejšiu nemocnicu na Slovensku, ktorá je pripravená postarať sa o pacientov s tými najnáročnejšími diagnózami, zdravotná starostlivosť v nej bude úplne zadarmo pre všetkých a bez rozdielu – pacientovi postačí len preukaz poistenca.

Unikátne prostredie a zdravotnícke procesy

Nemocnica bude unikátna nielen svojou architektúrou, ale aj vnútornými procesmi, technologickým vybavením, špičkovými operačnými sálami či odborníkmi, ktorí v nej budú pracovať. Okrem toho sme v nemocnici aplikovali princípy liečivého prostredia a izby zariadili v hotelovom štandarde, aby sa tu pacienti cítili komfortnejšie.

Vypočujte si najnovší diel Penta Podcastu, v ktorom sa dozviete veľa zaujímavých faktov a základných informácií o nemocnici. Lenka Vargová a Nicole Nevolníková zároveň odpovedia na vaše najčastejšie otázky či vyvrátia viacero mýtov.

Spoznajte Nemocnicu Bory už teraz! Vyskúšajte si našu online simuláciu.