nemocnica-bory-sk_kontinualne-vzdelavanie

Kontinuálne
vzdelávanie

Nemocnica Bory vytvára priestor na profesijný a odborný rozvoj. Neočakávame, že všetci členovia tímu sú odborníci na všetko, koncept novej nemocnice je naopak založený na princípe otvorenosti učiť sa nové veci neustále a byť otvorený zmenám.

Odborný a profesijný rast umožňujeme aj formou mentorstva pre začínajúcich medikov, či formou rotácie a vyskúšania si vedúcich rolí skúseným odborníkom.

Moderne vybavené priestory

Nemocnica zabezpečí lekárom kontinuálne vzdelávanie založené na princípoch klinickej edukácie. Plánuje ich vysielať na zahraničné stáže, konferencie a kongresy, aby si mohli zvyšovať odbornosť a aplikovať najnovšie medicínske trendy do vlastnej praxe.

V Nemocnici Bory sú k dispozícii moderne vybavené učebné priestory vrátane simulačnej operačnej sály, na ktorej je možné trénovať medicínske zákroky.

Nemocnica Bory_Moderne vybavene priestory

ĎALŠIE DÔVODY PREČO PRACOVAŤ
V NEMOCNICI BORY?

Nemocnica Bory_Spickove vybavenie nemocnice

ŠPIČKOVÉ
VYBAVENIE

Prestížne pracovisko založené na modernej medicínskej technike, efektívnych procesoch v kombinácii s najkvalitnejšími profesionálmi zo Slovenska aj zo zahraničia.

Zisti viac

Nemocnica Bory_Moznost karierneho rastu

MOŽNOSTI
KARIÉRNEHO RASTU

Na kariérny rast zamestnancov je v nemocnici kladený veľký dôraz. Vedúci klinických jednotiek a hlavné sestry sú vedení k rozvoju vlastných odborníkov, ako aj svojich nástupcov.

Zisti viac

Nemocnica Bory_Zamestnanecke benefity

ZAMESTNANECKÉ
BENEFITY

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Kontinutalne vzdelavanie

KONTINUÁLNE
VZDELÁVANIE

Nemocnica Bory vytvára priestor na profesijný a odborný rozvoj. Neočakávame, že všetci členovia tímu sú odborníci na všetko, koncept nemocnice je naopak založený na princípe...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Jedinecna kultura

JEDINEČNÁ
KULTÚRA

V Nemocnici Bory tvoríme tím, ktorý prináša na Slovensko zdravotnú starostlivosť novej generácie, teda starostlivosť, ktorá kladie klienta na prvé miesto. Tí, ktorí chcú meniť...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Motivujuce ohodnotenie

MOTIVUJÚCE
OHODNOTENIE

Zamestnancov odmeňujeme konkurencieschopne nielen z hľadiska celoslovenského priemeru, ale aj v rámci Bratislavy a vytvárame zdravotníkom priestor na čisto odbornú činnosť.

Zisti viac