Spať na novinky
Aktuality z Nemocnice Bory

Inštrukcie k online rezervácii do Pôrodnice Bory na mesiac marec

Inštrukcie k online rezervácii do Pôrodnice Bory na mesiac marec.

Milé budúce mamičky, v pondelok (11.12.) o 9.00 hod. sme spustili online rezervačný systém, na ktorom ste si mohli rezervovať termín pôrodu na mesiac marec. Žiaľ všetky termíny boli rezervované do jednej minúty.

Termíny na pôrod boli rezervované do niekoľkých sekúnd

Rezervačný systém sme otvorili presne o 9.00 hod. a v priebehu jednej minúty sme zaznamenali vyše 3500 návštev. Termínov na marec bolo necelých 200. Dopyt je tak veľký, že nevieme uspokojiť všetky mamičky a za pár sekúnd sa rezervácia uzavrela. Ďakujeme za pochopenie.

O termínoch na pôrod v mesiaci apríl 2024 vás budeme čoskoro informovať na našich sociálnych sieťach a webe.

Ako postupovať?

Po otvorení rezervačného systému si zvolíte váš dátum pôrodu a vyberiete jeden z dostupných voľných slotov.

Vyplníte povinné polia (meno, priezvisko, rok narodenia, e-mail a tel. č.).

Na záver zakliknete políčko so súhlasom na spracovanie osobných údajov, políčko „nie som robot“ a zakliknete tlačidlo „rezervovať“.

Po zakliknutí sa vám objaví na obrazovke informácia s potvrdením vášho termínu do Pôrodnice Bory.

Upozornenie: Ak sa vám takáto informácia na obrazovke neobjaví, bohužiaľ je už v tej chvíli váš termín obsadený. V takomto prípade si je možné zarezervovať termín v odchýlke +- 2 dni.

Prosíme o dôslednosť pri dodržovaní týchto termínov podľa informácie v tehotenskej knižke, nakoľko budú spätne kontrolované pri dohadovaní si prvej tehotenskej poradne v Nemocnici Bory.

Kroky po rezervácii

Do dvoch týždňov od rezervácie vás budú telefonicky kontaktovať z nášho kontaktného centra, aby ste si dohodli termín prvej poradne v Nemocnici Bory.

Ďakujeme za pochopenie.