Spať na novinky
Aktuality z Nemocnice Bory

Rezervujte si termín pôrodu

Budúce mamičky, ktoré plánujú absolvovať pôrod v Pôrodnici Bory v termínoch január a február 2024, si môžu zarezervovať termín opätovne už tento štvrtok.

Link na rezerváciu pôrodu

Milé budúce mamičky, ďakujeme za vašu trpezlivosť. Kapacita pôrodov na mesiace január a február 2024 je plne obsadená. O ďalších voľných termínoch na marec 2024 vás budeme informovať na našom webe a sociálnych sieťach.

Upozornenie: Termín pôrodu nie je možné rezervovať osobne alebo cez call centrum.

Ako postupovať?

  1. Po otvorení online rezervačného systému si zvolíte váš dátum pôrodu a vyberiete jeden z voľných slotov (čas v danom slote nebude podstatný).
  2. Vyplníte povinné políčka s menom a priezviskom, dátumom narodenia, e-mailom a telefónnym číslom.
  3. Na záver zakliknete políčko so súhlasom na spracovanie osobných údajov a potvrdíte tlačidlom „rezervovať“. Termín do Pôrodnice Bory máte rezervovaný.
  4. Následne vám do niekoľkých minút príde potvrdzujúca SMS a e-mail.
  5. Do dvoch týždňov od rezervácie vás budú telefonicky kontaktovať z recepcie a dohodnete si termín prvej poradne v Nemocnici Bory.

Na recepciách nemocnice či na call centre nebude možné rezervovať termín, kolegovia vám pri rezervácii nebudú môcť pomôcť, nakoľko rezerváciu vypĺňate online priamo vy.

Prosíme o trpezlivosť v prípade dlhšieho načítavania stránky pre veľký záujem. Ak vám stránku načítava príliš dlho, vyskúšajte iný internetový prehliadač. Odporúčame Google Chrome.

Ako si vybrať termín pôrodu

V prípade, že váš termín už nebude voľný, je možné si ešte zarezervovať termín v odchýlke +- 2 dni. V praxi to znamená, že ak máte termín pôrodu naplánovaný na 18. januára, ale všetky sloty v tomto dátume už budú rezervované, môžete si ešte zarezervovať voľný termín v dátumoch 16., 17., alebo 19. a 20. januára.

Prosíme o dôslednosť pri dodržovaní týchto termínov podľa informácie v tehotenskej knižke, nakoľko budú spätne kontrolované pri dohadovaní si prvej tehotenskej poradne v Nemocnici Bory.

Rezervácie termínov nie sú obmedzené na miesto bydliska či zdravotnú poisťovňu.

Keďže chceme zabezpečovať naďalej nadštandardnú, kvalitnú a bezpečnú starostlivosť pre každú mamičku a jej novorodenca, tak sme tomu prispôsobili aj počet dostupných termínov do Pôrodnice Bory.rezervacny system porodnica ukazka