Ambulancie a pracoviská

Otvorené ambulancie a pracoviská

Potrebujete prísť na vyšetrenie do niektorej z ambulancií v Nemocnici Bory? Aby ste zbytočne v našom zdravotníckom zariadení neblúdili a hneď vedeli, ako postupovať, vytvorili sme pre vás pomôcku. Prečítajte si nnávod alebo pozrite video, ako vyzerá cesta pacienta do ambulancie, na pracovisko rádiológie či radiačnej onkológie.

Ako sa môže pacient objednať na vyšetrenie?

V prvom rade treba vedieť, že pacient sa objednáva na vyšetrenie do ambulancie na základe výmenného lístka od lekára. Výmenný lístok je potrebné na vyšetrenie priniesť so sebou.  

Pri objednaní na vyšetrenie do ambulancie má pacient niekoľko možností:

  • Telefonická rezervácia termínu na čísle 0950 105 510 v čase od 7:00 do 17:00h.
  • Rezervácia termínu osobne na recepcii nemocnice v čase od 7:00 do 15:30h.
  • Objednanie priamo cez lekára špecialistu.

Po rezervácii termínu pacient obdrží prostredníctvom SMS správy a emailu potvrdenie o rezervácii. 48 hodín pred vyšetrením pacient obdrží SMS správu a email, ktorý mu pripomenie termín vyšetrenia.

Upozornenie: Po príchode do Nemocnice Bory bude od pacienta počas identifikácie pri kiosku alebo na recepcii požadovaný PIN, ktorý obdržal prostredníctvom SMS správy.

Aktuálny rozsah zazmluvnenej zdravotnej starostlivosti podľa poisťovní

Ako sa pacient dostane na vyšetrenie, odber alebo zákrok?

Rozhodli ste sa prísť na vyšetrenie alebo inú návštevu do ambulancie v Nemocnici Bory? Aby ste neblúdili a vedeli, kam presne ísť a čo tam robiť, vytvorili sme pre vás inštrukcie pre pacienta, ako sa dostať do ambulancie, na pracovisko rádiológie či radiačnej onkológie.

Postup pacienta po príchode do nemocnice

Keď pacient príde na vyšetrenie do ambulancie, predložením svojho občianskeho preukazu sa prihlási:

  • na recepcii nemocnice, kde dostane evidenčný lístok a usmernia ho, kde sa nachádza jeho ambulancia;
  • alebo v kiosku, ktorý mu taktiež vytlačí lístok s vyvolávacím kódom a rovnako získa informácie, ako sa do ambulancie dostane.

Objednajte sa k nám