nemocnica bory_kvaltina zdravotna starostlivvost

Jedinečná
kultúra

V Nemocnici Bory tvoríme tím, ktorý prináša na Slovensko zdravotnú starostlivosť novej generácie, teda starostlivosť, ktorá kladie klienta na prvé miesto.

Tí, ktorí chcú meniť fungovanie slovenského zdravotníctva, tí ktorí vnímajú svoju prácu ako svoje poslanie tvoria tento unikátny tím. Naši špecialisti však v každom ohľade kladú pacienta, jeho komfort a bezpečie, na prvé miesto a empatia im nie je cudzia.

Dbáme na kultúru, ktorá je otvorená a transparentná, personál je v partnerskom vzťahu s vedením a zdravotnícky personál je v rovnocennom vzťahu medzi medicínskym a ošetrovateľským tímom.

Kvalita starostlivosti

Kvalitu starostlivosti o pacienta zabezpečujeme odbremenením zdravotníckych pracovníkov od administratívnych a organizačných činností, tie vykonávajú profesionáli v odbore služieb.

Nemocnica Bory_Kvalitna zdravotna starostlivost

ĎALŠIE DÔVODY PREČO PRACOVAŤ
V NEMOCNICI BORY?

Nemocnica Bory_Spickove vybavenie nemocnice

ŠPIČKOVÉ
VYBAVENIE

Prestížne pracovisko založené na modernej medicínskej technike, efektívnych procesoch v kombinácii s najkvalitnejšími profesionálmi zo Slovenska aj zo zahraničia.

Zisti viac

Nemocnica Bory_Moznost karierneho rastu

MOŽNOSTI
KARIÉRNEHO RASTU

Na kariérny rast zamestnancov je v nemocnici kladený veľký dôraz. Vedúci klinických jednotiek a hlavné sestry budú vedení k rozvoju vlastných odborníkov, ako aj svojich nástupcov.

Zisti viac

Nemocnica Bory_Zamestnanecke benefity

ZAMESTNANECKÉ
BENEFITY

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Kontinutalne vzdelavanie

KONTINUÁLNE
VZDELÁVANIE

Nemocnica Bory vytvára priestor na profesijný a odborný rozvoj. Neočakávame, že všetci členovia tímu sú odborníci na všetko, koncept nemocnice je naopak založený na princípe...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Jedinecna kultura

JEDINEČNÁ
KULTÚRA

V Nemocnici Bory tvoríme tím, ktorý prináša na Slovensko zdravotnú starostlivosť novej generácie, teda starostlivosť, ktorá kladie klienta na prvé miesto. Tí, ktorí chcú meniť...

Zisti viac

Nemocnica Bory_Motivujuce ohodnotenie

MOTIVUJÚCE
OHODNOTENIE

Zamestnancov odmeňujeme konkurencieschopne nielen z hľadiska celoslovenského priemeru, ale aj v rámci Bratislavy a vytvárame zdravotníkom priestor na čisto odbornú činnosť.

Zisti viac