Sestra – darcovské odberové miesto

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu novej generácie

Nemocnicu otvárame v roku 2023, pričom nábeh poskytovanej zdravotnej starostlivosti bude postupný. Modernú nemocnicu netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, no predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a je nositeľom pozitívnej zmeny v zdravotníctve. Postupne vyberáme aj nových kolegov, preto ak máte záujem pripojiť sa k nám, dajte nám o sebe vedieť.

Zdravotná starostlivosť bude organizovaná v 6 multidisciplinármych programoch, bližšie informácie o programoch nájdete na tomto linku: https://nemocnica-bory.sk/programy/. Nemocnica bude poskytovať plánovanú i akútnu zdravotnú starostlivosť na najvyššej európskej úrovni.

Súčasťou nemocnice novej generácie bude aj darcovské odberové centrum, na ktoré momentálne hľadáme šikovné a spoľahlivé sestry s ústretovým a komunikatívnym prístupom k darcom. Pracovná pozícia je vhodná ako pre skúsené zdravotné sestry, tak aj pre absolventky, ktoré radi zaučíme. 

Nemocnica sa bude otvárať postupne, pričom prvý nástup na túto pozíciu bude už v marci 2023. V rámci prípravy na výkon práce absolvujú sestry prvý týždeň všeobecný adaptačný týždeň v Nemocnici Bory a potom 3-týždňové špecializované školenie na hematologicko-transfuziologickom oddelení v Galante. Výkon práce v odberovom centre NNG Bory sa začne v apríli 2023. 

Viac sa o práci sestry dozviete v tomto článku.

Úsek

Ošetrovateľský úsek

Informácie o ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti 
  • výkon špecializovaných pracovných činností v rámci odberového centra – odber krvi a zložky z krvi u darcov, obsluha prístrojov súvisiacich s odberom krvi 
  • minimálna administratíva súvisiaca s odbermi krvi 
  • práca s nemocničným informačným systémom
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii je jednozmenná (40 hodín)

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • úplné stredoškolské vzdelanie v odbore: všeobecná sestra
  • vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore: diplomovaná všeobecná sestra
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe v študijnom odbore: ošetrovateľstvo 
  • vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v magisterskom študijnom programe v študijnom odbore: ošetrovateľstvo (ak vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa bolo získané v študijnom odbore ošetrovateľstvo)
  • pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventky

Zamestnanecké výhody

Nemocnica Bory novým zamestnancov ponúkne okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: https://www.procare.sk/benefity-a-vzdelavanie/.

Plat

Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre danú pozíciu je ponúkaná minimálna mzda od 1211€ v hrubom + výkonnostný bonus. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Kontaktujte nás
Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Dajte nám
o sebe vedieť