Sestry, vráťte sa späť k pacientom!

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu Nemocnice Bory

Mnoho slovenských sestier dnes pôsobí v iných odvetviach mimo zdravotníctva. Chápeme, že ste mali svoje dôvody na túto zmenu. V Nemocnici Bory vám však dnes vieme ponúknuť množstvo presvedčivých dôvodov, prečo sa vám oplatí vrátiť do slovenského zdravotníctva.

Čo u nás nájdete?

• Nové procesy, ktoré vám uľahčia prácu: Modernizujeme a zjednodušujeme prácu sestier.
  • Rovnocenné postavenie vo vzťahu k lekárom: Vaša práca bude plne rešpektovaná a ocenená.
  • Vysokú pracovnú kultúru a množstvo príležitostí sa vzdelávať: Neustále sa rozvíjajte a napredujte vo svojej kariére.
  • Výrazne lepšie platové podmienky, ako v období, keď ste zo zdravotníctva odchádzali.
  • Možnosť opätovne nadobudnúť zručnosti a kompetencie: Pomôžeme vám opäť sa zaradiť do zdravotníckeho prostredia.
  • Adaptáciu a vzdelávanie: Podpora pri návrate do praxe je samozrejmosťou.

Navyše vám pomôžeme s rozdielovými skúškami, ktoré musíte absolvovať po vyše päťročnom odchode z praxe a so zopakovaním všetkých odborných činností a budete vedené sestrami s dlhoročnými skúsenosťami.

Úsek

Ošetrovateľský úsek

Informácie o ponuke

Odborná spôsobilosť pri prerušení výkonu zdravotníckeho povolania:

• Ak ste ako zdravotnícky pracovník nepracoval v svojom odbore viac ako štyri roky v posledných piatich rokoch, zabezpečíme Vám obnovenie vedomostí a zručností. Tento proces trvá minimálne 480 hodín a prebieha na pracovisku pod vedením skúseného zdravotníckeho pracovníka.
  • Po obnovení vedomostí a zručností vám vystavíme potvrdenie o obnovení spôsobilosti. Toto potvrdenie sa zároveň posiela aj zdravotníckej komore, v ktorej ste ako zdravotnícky personál registrovaný.

Pre viac informácii si môete kliknúť na nasledovný odkaz Sestry, vráťte sa k pacientom – Nemocnica Bory (nemocnica-bory.sk)

Hľadáme:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti
  • výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
  • vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov
  • práca s nemocničným informačným systémom
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii sa môže líšiť v závislosti od zaradenia: jednozmenná (40 hodín), nepretržitá (37,5 hodín).

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

• úplné stredoškolské vzdelanie v odbore všeobecná sestra
  • vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe v študijnom odbore ošetrovateľstvo

Čo od Vás očakávame:

• tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
  • empatická a profesionálna komunikácia
  • flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
  • IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, Excel) a internetom.

Zamestnanecké výhody

Dostupnosť do Nemocnice Bory MHD:

Dostupnosť od Hlavnej železničnej stanice je do 20 minút. Vystúpiť môžete na zastávke Nemocnica Bory , kde Vám idú spoje autobusov č. 30 a 216. Alternatívne môžete vystúpiť na zastávke OC Bory , kde premávajú autobusové spoje č. 21, 25, 36, 92.

V Nemocnici Bory ponúkame širokú škálu výhod a benefitov pre našich zamestnancov, vrátane:

• možnosti neustáleho vzdelávania a získavania odborných certifikátov a špecializácií,
  • tímové akcie a podujatia, ako napríklad deň športu, teambuildingové aktivity a oslavy sviatkov,
  • family friendly benefity - Mikuláš, Deň detí, 1. školský deň Vášho prváčika,
  • multisport karta a zľavová karta Dr Max,
  • ubytovanie pre zamestnancov,
  • bezplatné parkovanie priamo pred nemocnicou
  • výber z viac ako 1000 rôznych benefitov v systéme Cafeteria v hodnote 100 EUR ročne,
  • možnosť čerpania dovolenky aj počas skúšobnej doby po dohode s nadriadeným.

Tieto benefity sú navrhnuté s cieľom zlepšiť pracovné prostredie našich zamestnancov. Viac o benefitoch nájdete na stránke: Zamestnanecké benefity – Nemocnica Bory (nemocnica-bory.sk)

Plat

Viac informácii o mzde na konkrétnu pracovnú pozíciu nájdete na našej stránke v časti Kariéra. Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.