Operačná sestra so špecializáciou / Inštrumentárka

Pošli nám svoje CV a pridaj sa do tímu Nemocnice Bory

Najmodernejšia nemocnica na Slovensku sa už úspešne stará o zdravie pacientov v ambulanciách i o hospitalizovaných pacientov po operáciách. Nemocnicu Bory netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a chce byť pozitívnou zmenou v zdravotníctve. Postupne vyberáme aj nových kolegov, preto ak máte záujem pripojiť sa k nám, dajte nám o sebe vedieť už teraz.

Centrálne operačné sály ponúkajú priestor pre vysoko špecializované činnosti a okrem moderného vybavenia sú operačné sály priestranné a majú dostatok denného svetla. Sestrám ponúkame rozvoj v oblasti vzdelávania a prehlbovania odborných zručností, ako aj množstvo školení, a to aj v rámci robotickej chirurgie.

Hľadáme okrem operačných sestier, sestry bez špecializácie a absolventky, ktoré majú záujem pracovať na operačných sálach.

Úsek

Ošetrovateľský úsek

Informácie o ponuke

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti
  • výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
  • vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov
  • práca s nemocničným informačným systémom
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii je jednozmenná (40 hodín/týždenne) alebo nepretržitá (37, 5 hodín/ týždenne).

Predpoklady a zručnosti osobnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

• úplné stredoškolské vzdelanie v odbore všeobecná sestra
  • vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra
  • vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe v študijnom odbore ošetrovateľstvo
  • odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností získaných špecializačným štúdiom v odbore inštrumentovanie v operačnej sále
  • odborná spôsobilosť na výkon certifikovaných pracovných činností získaných certifikačnou prípravou v rôznych certifikovaných pracovných činnostiach
  • potrebné špecializácie a certifikované pracovné činnosti sú prepojené s týmito programami: https://www.nemocnica-bory.sk/programy/.

Čo od Vás očakávame:

• tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
  • empatická a profesionálna komunikácia
  • flexibilita - neustále zlepšovanie, neustále učenie sa
  • IT gramotnosť - praktická práca s PC (Word, Excel) a internetom.

Zamestnanecké výhody

Dostupnosť do Nemocnice Bory MHD:

Dostupnosť od Hlavnej železničnej stanice je do 20 minút. Vystúpiť môžete na zastávke Nemocnica Bory , kde Vám idú spoje autobusov č. 30 a 216. Alternatívne môžete vystúpiť na zastávke OC Bory , kde premávajú autobusové spoje č. 21, 25, 36, 92.

V Nemocnici Bory ponúkame širokú škálu výhod a benefitov pre našich zamestnancov, vrátane:

• možnosti neustáleho vzdelávania a získavania odborných certifikátov a špecializácií,
  • tímové akcie a podujatia, ako napríklad deň športu, teambuildingové aktivity a oslavy sviatkov,
  • family friendly benefity - Mikuláš, Deň detí, 1. školský deň Vášho prváčika,
  • multisport karta a zľavová karta Dr Max,
  • ubytovanie pre zamestnancov,
  • bezplatné parkovanie priamo pred nemocnicou
  • výber z viac ako 1000 rôznych benefitov v systéme Cafeteria v hodnote 100 EUR ročne,
  • možnosť čerpania dovolenky aj počas skúšobnej doby po dohode s nadriadeným.

Tieto benefity sú navrhnuté s cieľom zlepšiť pracovné prostredie našich zamestnancov. Viac o benefitoch nájdete na stránke: Zamestnanecké benefity – Nemocnica Bory (nemocnica-bory.sk)

Plat

Podľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre sestru so špecializáciou a/alebo s pokročilou praxou je ponúkaná základná mzda od 2300€ brutto + príplatky za víkendy, nočné a nadčasy + výkonnostný bonus. **Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. **Ponúkame uhradenie stabilizačného príspevku! **V nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

Prečo pracovať pre novú nemocnicu

Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím vyplňte váš titul.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím vyplňte telefónne číslo vo formáte napr.: +421900 000 000
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Sem preneste svoje CV a/alebo motivačný list.
Max. 20MB
Pridať súbor
Nahrajte súbory v správnom formáte alebo do max. 20MB veľkosti.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.

Prosím vyplňte vaše meno.
Prosím vyplňte vaše priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím zvoľte oblasť záujmu.
Napíšte správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.
*Povinné polia

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.